31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde Borçka Belediye Başkan Adayları
 

 

AK Parti Artvin Borçka Belediye Başkan Adayı
1965 yılında Artvin’in Borçka ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Artvin’de tamamlayan Atan, ardından Fırat Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünü kazandı. 1987 yılında üniversiteden mezun olan Aslan Atan, 1990 yılına kadar Ankara’da öğretmenlik yaptı. 1990 yılında Borçka’ya gelerek Borçka Lisesinde 4 yıl, Borçka Ticaret Lisesinde de 15 yıllık müdürlük yaptı. Artvin İl merkezinde Milli eğitim Müdürü Yardımcılığı görevinde bulundu. Çayeli İlçe Milli eğitim Müdürlüğü görevini yapan Atan, son olarak ise Türkiye İş Kurumu Artvin İl Müdürlüğü görevini üstlendi. Aslan Atan evli ve 3 çocuk babasıdır.
2014 Yerel Seçimde Borçka Belediye Başkanlığını kazanan Aslan Atan şuan Belediye Başkanlık görevini sürdürmektedir.
Aslan Atan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde AK Parti Artvin Borçka Belediye Başkan Adayı oldu. 

 

CHP Artvin Borçka Belediye Başkan Adayı
Ercan Orhan, 1970 yılında Borçka'da doğdu.  İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini Borçka’da, üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi’nde tamamladı. Öğretmenlik mesleğine 1994 yılında Sinop Ayancık’ta başladı. 2018 yılında Borçka Yeniyol İlköğretim Okulu Müdürü olarak görev yaparken, CHP Artvin Borçka Belediye Başkan adayı olmak için görevinden istifa etti. 
Ercan Orhan, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde CHP Artvin İli Borçka İlçesi Belediye Başkan adayı oldu. 
Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Saadet Partisi Artvin Borçka Belediye Başkan Adayı

1971 yılında Artvin Borçka'da Düzköy’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Borçka’da tamamladı. 1989’dan beri ticaret hayatının içindedir. 2008 yılında kurduğu Nurlas Otomotiv ve 2018 yılında kurduğu Nurlas Yapı Market firmalarıyla Borçka halkına hizmet vermektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
Mustafa İskenderoğlu, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi Artvin, Borçka Belediye Başkan Adayı oldu.

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile