Müthiş geri dönüş


Artvin Hopaspor 9.Hafta karşılaşmasında müthiş geri dönüş.

Artvin Hopaspor 1877 Alemdağ ile Hopa ilçe stadındaki karşı karşıya geldi. Hızlı başlayan 1877 Alemdağ 4.dakikada Penaltı dan Çağla Özel ile 1-0, 30.dakikada Yusuf Demir ise takımını 2-0 öne geçirdi.
Artvin Hopaspor karşılaşmanın son dakiksında Taner Gürsoy penaltı atışında topu ağlara göndermesi ile ilk yarı sonucu 1877 Alemdağ üstünlüğü ile 2-1 tamamlandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında 65.dakikada Yücel Yıldırım’ın yerine Oğuzhan Kanmaz, 75.dakikada ise Yunus Emre Çabuker’in yerinede Furkan Cinkaya oyuna dahil oldular.
77.dakikada ise Artvin Hopaspor ‘dan Eray Pazar topu ağlara göndermesi ile skoru eşitledi 2-2. Ancak sevinç fazla sürmedi 1877 Alemdağ Serhat Enes Çalışan ile takımını 3-2 öne geçirdi.
Karşılaşmadan kopmayan Artvin Hopaspor Eray Pazar 87.dakikada kendisinin 2, takımının 3. gölünü atmasıyla skor tekrar eşitlendi skor 3-3.
Eşitliği yakalayan ev sahibi A.Hopaspor dan ikinci yarıda oyuna dahil olan Furkan Cinkaya takımını öne geçiren gölü atması ile Artvin Hopaspor 1877 Alemdağ karşısında yenik başladığı, ancak müthiş geri dönüş yaparak sahadan 4-3 galip ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir